Přehledný kalendář kulturních akcí a výletů

Akce a místa kam zajít napříč Českou republikou. Tipy na kulturní akce a výlety, výstavy, koncerty, festivaly, srazy, sportovní akce a další.

Galakoncert Evy Urbanové

19:00

5272 Galakoncert Evy UrbanovéGalakoncert Evy Urbanové za doprovodu Moravského klavírního tria

7. benefiční koncert NF Kalich u příležitosti 100. výročí vzniku Československé republiky
s výtěžkem pro Hospic sv. Štěpána

Koncert se koná za podpory města Litoměřice v rámci Litoměřického kulturního léta.

Nadační fond Kalich zve na benefiční koncert pro hospic

 

Na galakoncertu vystoupí operní zpěvačka Eva Urbanová

Se státotvorně laděným koncertem pořádaným u příležitosti 100. výročí vzniku Československé republiky vystoupí v Litoměřicích slavná operní pěvkyně Eva Urbanová. Benefiční koncert, jehož výtěžek ze vstupného bude věnován Hospici sv. Štěpána, pořádá již posedmé Nadační fond Kalich ve spolupráci s městem Litoměřice.

Koncert se uskuteční 26. září od 19 hodin v Kulturním a konferenčním centru Litoměřice. Eva Urbanová vystoupí za doprovodu Moravského klavírního tria.

Akce se koná v rámci Litoměřického kulturního léta a zařazena je na seznam významných akcí připomínajících v Litoměřicích 100. výročí vzniku republiky. Vstupenky (390 Kč) budou od 15. dubna v předprodeji v síti MKZ.

Nadační fond Kalich tak pokračuje v sérii benefičních koncertů, na nichž se postupně představily skupiny Hradišťan, Spiritual Kvintet, Bratři Ebenové, Ondřej Havelka a Melody Makers, The Tap Tap a loni trio operních pěvkyň Andrea Kalivodová, Tereza Mátlová a Pavlína Senic.

5272 Galakoncert Evy Urbanové

0 reviews to Galakoncert Evy Urbanové

Napsat recenzi

Na Valech 2028/47, 412 01 Litoměřice-Předměstí, Česko