Přehledný kalendář kulturních akcí a výletů

Akce a místa kam zajít napříč Českou republikou. Tipy na kulturní akce a výlety, výstavy, koncerty, festivaly, srazy, sportovní akce a další.

JAK SI HRÁLI NAŠI PRARODIČE – výstava her a hraček k výročí 100 let československé státnosti

From to 09:00 - 18:00

Ve spolupráci s Muzeem hraček v Rychnově nad Kněžnou představíme unikátní výstavu her a hraček z minulého století s důrazem na hračky, které přiblíží vlastenecké nadšení období po vzniku Československé republiky.

Návštěvníci si budou moci prohlédnout vzdělávací a výchovné hry a hračky, které byly vytvářeny v období vlasteneckého nadšení s nadějí, která byla vkládána do mladé, nastupující generace. Pro ně se vytvářely nové slabikáře a čítanky s příběhy z českých dějin a ilustracemi Mikoláše Alše. Pro ně se na hračkářském trhu objevily do té doby nevídané stolní hry a hračky s vlasteneckou a vzdělávací tematikou. Výstava je otevřena od 1. září do 25. listopadu, denně od 9 do 18 hodin. V ceně vstupenky jsou i všechny souběžně probíhající výstavy.

2737956_904697_Jak_si_hrali_nasi_prarodice JAK SI HRÁLI NAŠI PRARODIČE – výstava her a hraček k výročí 100 let československé státnosti

0 reviews to JAK SI HRÁLI NAŠI PRARODIČE – výstava her a hraček k výročí 100 let československé státnosti

Napsat recenzi

JAK SI HRÁLI NAŠI PRARODIČE – výstava her a hraček k výročí 100 let československé státnosti

Na Chvalské tvrzi 857/4, 193 00 Praha-Horní Počernice, Česko