Přehledný kalendář kulturních akcí a výletů

Akce a místa kam zajít napříč Českou republikou. Tipy na kulturní akce a výlety, výstavy, koncerty, festivaly, srazy, sportovní akce a další.

Princové jsou na draka – divadlo pohádek

11:00

Účinkují: Libor JeníkJan JedlinskýPřemysl HouškaŠtěpánka PrýmkováVojtěch MatějíčkaDominika BýmováMartin StránskýEliška JansováPetr PěknicJana StránskáMarta VítůVeronika BarešováEliška Hamplová
Autor: Jiří ChalupaZdeněk SvěrákJaroslav Uhlíř
Režie: Vít Prýmek
Délka pořadu: 90 min.
Vstupné: 189 Kč
Každý divák bez rozdílu věku musí mít vlastní vstupenku.

Hlupáku, najdu tě, tváříš se nadutě …

Kdyby se v komnatách, běhoun jak hrom natáh …
Statistika nuda je, má však cenné údaje, neklesejme na mysli, ona nám to vyčíslí …

To vše jsou písničky ze slavné televizní pohádky Princové jsou na draka. Autoři Zdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř napsali spoustu krásných písní, ale tyto se staly opravdovými hity. A tak se příběh smutné princezny Lenky a krále, který si neumí poradit ani s kralováním ani s drakem, stal stálicí televizní zábavy. A v roce 2015 – 35 let od televizní premiéry – jsme jej převedli i na divadelní prkna.

Úsměvné vyprávění o tom, že dělání opravdu všechny smutky zahání, a to nejen pohádkovým princeznám, nebude ve všem na divadle kopírovat svou televizní předlohu, ale rozhodně se bude jednat o zábavný originální a veselý pohádkový muzikál.

Malí i velcí diváci se s námi mohou přenést do pohádkově bláznivého světa a s chutí si poslechnou nebo i třeba společně zazpívají známé a přesto neotřelé Svěrákovy a Uhlířovy písničky.

0 reviews to Princové jsou na draka – divadlo pohádek

Napsat recenzi

Princové jsou na draka – divadlo pohádek

Jungmannova 36/31, 110 00 Praha-Nové Město, Česko

Divadelní představení