Přehledný kalendář kulturních akcí a výletů

Akce a místa kam zajít napříč Českou republikou. Tipy na kulturní akce a výlety, výstavy, koncerty, festivaly, srazy, sportovní akce a další.

Renesanční hradozámecká noc na hradě Šternberk

18:00 - 21:00

Srdečně zveme všechny návštěvníky v sobotu 25. srpna 2018 na hrad Šternberk, který se stejně jako mnoho dalších památek zapojí do celonárodní akce HRADOZÁMECKÁ NOC. U této příležitosti připravujeme speciální podvečerní a večerní program pro návštěvníky hradu Šternberk.

Program Hradozámecké noci zahájíme v 18 hodin, kdy začíná první romantická podvečerní prohlídka. Průvodci oblečení v historických kostýmech vás provedou celým hradem. Výklad bude rozšířen o zajímavosti z oblasti módy, stolování a života šlechty i poddaných v minulosti.  Začátky jednotlivých prohlídek budou v 18, 19, 20 a 21 hodin.

Prohlídky hradu doplní program na nádvoří hradu. Po setmění se mohou návštěvníci těšit na FIRE a ŽONGLÉRSKOU SHOW v podání CIRKUS LEVITARE. Připravená budou dvě vystoupení o délce 20 minut.

Vstupné:

  • Dospělí – 180 Kč
  • Snížené – 130 Kč
  • Rodinné – 490 Kč

Pokud chcete hrad navštívit v určitém čase a vzhledem k omezené kapacitě prohlídek, doporučujeme rezervaci. Rezervaci můžete provést telefonicky na čísle 585 012 935 nebo emailem na adrese hrad.sternberk@npu.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu v sobotu 25. srpna 2018 na akci Renesanční hradozámecká noc.

HZN%2018_A3_sternberk_orez Renesanční hradozámecká noc na hradě Šternberk

0 reviews to Renesanční hradozámecká noc na hradě Šternberk

Napsat recenzi

Renesanční hradozámecká noc na hradě Šternberk

Horní nám. 6, 785 01 Šternberk, Česko