Přehledný kalendář kulturních akcí a výletů

Akce a místa kam zajít napříč Českou republikou. Tipy na kulturní akce a výlety, výstavy, koncerty, festivaly, srazy, sportovní akce a další.

Škwor 20 let kapely

20:00

skwor-300x300 Škwor 20 let kapelyKapela Škwor vystoupí v O2 areně v pátek 16. listopadu Nové album jako „předkrm“ a koncert v O2 areně coby hlavní chod!

Koncert české rockové kapely Škwor se v O2areně uskuteční v pátek 16. listopadu 2018. Původně stanovený termín – pátek 9. listopadu – byl posunut. V tomto termínu bude pražská O2 arena patřit ženskému tenisu – finále Fed Cupu mezi Českou republikou a USA (10. – 11. listopadu).

“Uvědomujeme si, že kapela  Škwor zvolila původní termín svého prvního koncertu v O2areně na 9.listopadu symbolicky – na den, kdy slaví dvacáté výročí vzniku. Jsme ale rádi, že její členové vstřícně zareagovali na prosbu o posun svého koncertu přesně o týden, aby nám umožnili přivítat v O2areně další z fedcupových finále, tentokrát proti týmu USA. Nepochybuji o tom, že o týden posunutá oslava kulatých narozenin kapely Škwor bude stejně intenzivní. A v ideálním případě budeme moci s jejími fanoušky ještě navíc dodatečně oslavit další fedcupové vítězství“,řekl Robert Schaffer, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Bestsport a O2 areny.

Vzhledem ke skvělému úspěchu českých tenistek a postupu do finále Fed cupu jsme ve spolupráci se společností Bestsport uvolnili termín pro finále důležitého tenisového klání. Chceme podpořit nejen úspěch českých sportovkyň, ale český sport a jeho světový věhlas jako takový. Náš výroční koncert se tedy posouvá o týden později na datum 16. listopadu 2018. Věříme, že tento krok nepřinese nikomu z Vás žádné komplikace a postavíme se za český sport společně! Prosím všechny, kteří již mají zakoupené vstupenky, nebo se na jejich zakoupení teprve chystají, aby toto sdělení šířili všemi dostupnými prostředky dál, abychom tak včas předešli případným nedorozuměním. Děkujeme za pochopení a pomoc,” uvedla skupina Škwor ve svém vyjádření.

Vstupenky, zakoupené na původní termín koncertu 9. listopadu 2018, zůstávají v platnosti, není tedy potřeba zajistit jejich výměnu na nový termín. 

Fanoušci, kteří si zakoupili vstupenky na původně stanovený termín 9. listopadu, a nový termín koncertu jim nevyhovuje, mohou vstupenky vrátit do 2. června 2018 v místě jejich zakoupení.  

Vstupenky na koncert v pátek 16. listopadu bude možné zakoupit prostřednictvím sítě Ticketportal od 2.5.2018 od 9:00 hod.

ŠKWOR – narozeninový koncert i nové písně v největší pražské hale!

 

Jubilejní desátá řadová deska, která dostala název Uzavřenej kruh, je venku již od listopadu loňského roku. Dle slov samotné kapely je nové album o něco tvrdší a „šlapavější“, než předchozí Hledání IDentity. „Při psaní písniček nás nic nesvazuje, na to si ani nepotrpíme. Ani nemáme žádnou dohodu nebo představu, jestli bude album takový, nebo makový. Píšeme prostě písničky, jak nás co napadne a není to podle žádnýho klíče nebo konceptu,“ říká frontman Petr Hrdlička.

Mezitím kapela Škwor absolvovala po celé České republice také úspěšné halové turné, největší ve své dosavadní historii. Avšak pověstnou třešinkou na dortu bude 16. 11. 2018 koncert k dvacátým narozeninám kapely v hale z největších – v pražské O2 areně!

„Myslím, že nápad udělat O2 arenu, byl přirozenej proces a pro nás logický vyústění naší dosavadní kariéry. Prostě jsme si řekli, že už uzrál ten správnej čas! Zkrátka je potřeba se posouvat dál a Škwor nikdy nechtěl jenom tak stagnovat, proto je to pro nás další výzva a taky povinnost, udělat pro naše fans ve velkym prostoru co nejlepší show!“komentuje největší koncertní výzvu v historii Škwor Hrdlička. V koncertním repertoáru však kromě nových písní nebude chybět ani nějaká ta balada a klasické „škwoří vypalovačky“.

To, na co se ale Škwor těší ze všeho nejvíc, je, až zahrají své písně naživo svým fanouškům.Ti se tak mohou v pražské hale těšit na pořádnou show! „Vzhledem k tomu, že ke každýmu koncertu přistupujeme stejně, tak se nezávisle na velikosti haly budeme snažit podat stoprocentní výkon a hlavně si to pořádně užít. Vždyť jsou to kulatý narozky a ty se maj přece oslavit, jak se patří!“ dodává Hrdlička.

Vstupenky na koncert 16. 11. 2018 v O2 areně jsou již v prodeji prostřednictvím sítě Ticketportal.

Pozn.: Zpracováno z původního textu Škwor 

0 reviews to Škwor 20 let kapely

Napsat recenzi

Škwor 20 let kapely

New York, NY, USA