Přehledný kalendář kulturních akcí a výletů

Akce a místa kam zajít napříč Českou republikou. Tipy na kulturní akce a výlety, výstavy, koncerty, festivaly, srazy, sportovní akce a další.

Struny TEENS

16:00 - 22:00

Den plný muziky a výjimečných setkání – Struny TEENS ovládnou říjnovou sobotu La Fabriku

Teenageři mají svůj vlastní hudební festival, kam rodiče nesmějí! Program ušitý na míru zvídavým a nespoutaným teenagerům nabídne jak koncerty, tak inspirující rozhovory a osobní setkání s hudebníky či výtvarný POP-PAP workshop. Zblízka se tak seznámí například  se zpěvákem Ondřejem Rumlem, nepřehlédnutelnou zpěvačkou kapely Mydy Rabycad Žofií Dařbujánovou, hudebním chameleonem Antonínem Dlapou či beatboxery a skvělými muzikanty Jenem Hovorkou a En.druem, který je zároveň patronem a moderátorem Strun Teens. Večerní hvězdou festivalu je Francesco Tristano, lucemburský pianista, skladatel, producent elektronické hudby, který ve své tvorbě kombinuje éry, žánry i styly.

Vstupenky jsou v prodeji na oba dva programové bloky zvlášť, v síti Goout.cz a Webticket.cz. Pořadatelé doporučují nechat na odpolední program rodiče doma. Na koncertě od 20:00 jsou vítáni. První blok (Festivalový MEET-MIX, All Star Jam a POP-PAP ateliér) za cenu 200 Kč a druhý blok (koncertní recitál Francesca Tristana) 450/250 Kč dospělý/student.

Program Struny TEENS:

 16:00 – 18:30     Výtvarný POP-PAP atelier

16:00 – 18:00     Festivalový MEET-MIX

18:30 – 19:30     All Star Jam

20:00                       Francesco Tristano

Komunardů 1001/30, 170 00 Praha 7-Holešovice, Česko