Přehledný kalendář kulturních akcí a výletů

Akce a místa kam zajít napříč Českou republikou. Tipy na kulturní akce a výlety, výstavy, koncerty, festivaly, srazy, sportovní akce a další.

Taneční večery ve Švandově divadle: První republika

19:00

Workshopy Švandova divadla v unikátní spolupráci s projektem Roztančené divadlo!

Jednorázový taneční kurz, v jehož rámci se vždy budete s profesionálními tanečními lektory zaměřovat na určitý společenský tanec, soubor tanců či tematických oblastí. Kapacita kurzu je omezena, a proto se vám mohou lektoři intenzivně věnovat. Specifické divadelní prostředí studiové scény Švandova divadla dodává společenskému tanci tančírnovskou atmosféru.
Přijďte se s námi ponořit do tematických bloků, v nichž vás čeká spousta tance, krásných rytmů a zábavy. Večer je vždy koncipován následovným způsobem: 60 minut výuky, 15 minut přestávka a 45 minut výuky. Oblečení společenské, ale pohodlné – originalitě a fantazii se meze nekladou, tudíž se nemusíte ostýchat a doražte vyladěni dobově či tematicky. Obuv společenská, ideálně taneční. Přijďte si užít příjemný společenský večer na prknech Švandova divadla.

TERMÍN NEJBLIŽŠÍHO WORKSHOPU:
3. 10. 2018, 19:00 – 21:00

V záři reflektorů – aneb Jak se tančilo za První republiky
Říjnový taneční večer se ponese v duchu společenských tradic éry nazývané První republika. Ponořte se s námi do klasických rytmů Foxtrotu a zažijte nával energie a emocí v tanci, který ve své době doslova proletěl svět, Charlestonu. Přáli byste se na chvíli ocitnout ve starých časech, kdy ženy byly ještě opravdové dámy a pánové ctili ideály džentlemanství? Pokud ano, neváhejte a přihlašte se na tento taneční večer společně se svým partnerem. Magické prostředí Švandova divadla a dobová móda nás zcela jistě přenesou do časů slavné pražské bohémy.

Tento večer je určen pro dvojice.

523 Taneční večery ve Švandově divadle: První republika

0 reviews to Taneční večery ve Švandově divadle: První republika

Napsat recenzi

Taneční večery ve Švandově divadle: První republika

Štefánikova 6/57, 150 00 Praha-Smíchov, Česko