Balet NdB Open Air Letní BaLetní koktejl na Špilberku

CESTA NA HRAD ŠPILBERK:

MHD: Nahoru na hrad se můžete svézt pravidelnou autobusovou linkou 81, která vás přiveze až pod západní hradby, odkud už to máte do areálu jen kousek. Autobus jezdí ve všední dny jednou za dvě hodiny, o víkendu dokonce jednou za hodinu. Vyjíždí ze zastávky Česká (za rektorátem MU, u parku na Moravském náměstí). Dopravní podnik města Brna vypravuje na tuto linku vždy nízkopodlažní autobusy, čímž usnadňuje cestu na hrad zejména osobám s omezenou pohyblivostí. Jízdní řád linky 81 najdete zde.

PĚŠKY: Pokud se chystáte na hrad pěšky, na horní nádvoří se dostanete přes západní hradby hlavní branou. Z ulice Husitská vás v areálu hradu navedou šipky umístěné u cest.

VEČERNÍ POKLADNA:

Bude fungovat standartně jako v divadle, vždy hodinu před představením. Zde si můžete vyzvednout své vstupenky a také je zakoupit. Pokladnu najdete na mostě vedoucího k hlavnímu nádvoří hradu Špilberk! 

OBČERSTVENÍ:

Libo-li drink od Úplně všude, koktejlového keterinku Bar, který neexistuje, vynikající kávu od Rebelbean nebo božský kopeček od Cukrárna Tutti Frutti? To vše pro Vás bude k dispozici 🙂

DEKY A PODSEDÁKY:

U sedadel budou pro diváky k dispozici podsedáky na židle a deky pro případ chladnějšího počasí.

WC:

WC pro diváky je k dispozici před vstupem na hlavní nádvoří, tedy přímo v areálu.

DRESS CODE:

Dress Code není daný. Oblečte se teple, večery na Špilberku jsou chladnější.

DÉLKA PŘEDSTAVENÍ

2 hodiny (včetně dvou patnáctiminutových přestávek)

ZRUŠENÍ PŘEDSTAVENÍ

O případném zrušení Letního baletního koktejlu bude rozhodnuto dle počasí těsně před představením. Začátek představení může být odloženo maximálně o 30 minut. V případě, že se odehraje méně než 60% procent času představení (počítáno čistého času bez přestávky), má divák nárok na vracení vstupného nebo na výměnu vstupenky za jiný termín Letního BaLetního koktejlu 2018. Výměna vstupenek bude možná přímo na místě během první poloviny představení. Vracení peněz bude poté možné na našem Zákaznickém centru na Dvořákové ulici (po – pá; 8:30 – 18:00).

INFORMACE O AKCI
VYHLEDEJ AKCI