Danceshock na Masarykově náměstí 20. září!

Novinkou letošního ročníku Danceshock je doprovodná akce v pátek 20.9. kdy se na Masarykově náměstí představí účastníci Mistrovství světa, zatančí ve svých nádherných kostýmech. Akce proběhne od 15.00 hod a můžete se těšit i na vystoupení Sabiny Křovákové a Sámera Issy vč. autogramiády, skákací hrady, zdarma cukrová vata, fotogalerie předešlých ročníků a další. Vrcholem akce je společný průvod městem k zimnímu stadionu. Účastníci průvodu pak mají vstup na páteční finálový večer zdarma.

A co vlastně Danceshock je?

Danceshock je mezinárodní taneční soutěž – Mistrovství světa ve street a disco show disciplínách všech věkových kategorií.

Účastníci soutěže se sem probojovali ze svých národních šampionátů. Každoročně se tohoto mistrovství zúčastní přes 2000 tanečníků až z 18 zemí světa.

Historie soutěže sahá do roku 2012, kdy proběhl první ročník akce.

Pořadatelem je ústecká taneční skupina FREEDOM. Patronem je Česká (CDO) i Mezinárodní taneční organizace (IDO). 

Pořadatelský tým se každoročně snaží poskytnout tanečníkům a divákům skvělou podívanou nejen v taneční rovině, ale i doprovodným program.

Soutěž probíhá vždy ve čtyřech dnech. Každý den diváci uvidí určité disciplíny a každý večer proběhnou rovnou finále. Tedy každý den je dekorován MISTR SVĚTA dané disciplíny.

V sobotu proběhne večer GALA SHOW. Letos pořadatel připravil opět pochod národů s vlajkonoši a bubenickou show, doufáme, že se i diváci připojí a budou s námi vítat všechny zúčastněné země.

V loňském roce nás navštívily i týmy z Kanady, Mongolska a letech předešlých např. Velká Británie, Slovinsko, Itálie a další země.

Věříme, že letošní zájem např. tanečníků z Afriky bude tak velký, že je mezi námi přivítáme. 

Letos soutěž proběhne premiérově v Děčíně, na Zimním stadionu, a to od 19. – 22. září 

Podrobnosti najdete na webových stránkách nebo na facebooku. 

INFORMACE O AKCI
VYHLEDEJ AKCI