
Magmafest je již kultovní rockový festival za účasti těch nejpopulárnějších českých a slovenských rockových kapel u nás. Letos se posluchači mohou těšit například na skupinu Alkehol nebo Horkýže Slíže.
Letos proběhne již osmý ročník festivalu MAGMAFEST, který se bude konat 10. srpna v Letním Amfiteátru v Jihlavě od 10.30 hodin.
Pořádající agentura Magmakoncert připravila i na tento rok obzvlášť pestrý program, účast potvrdily například tyto kapely: Harlej, Dymytry, Walda Gang, Horkýže Slíže, Trautenberk, Alkehol, Krücipusk, Doga, Plexis a Sendwitch.
Vstupenky zajišťuje předprodejní síť Ticketstream.
V areálu festivalu bude připraveno bohaté občerstvení, nápoje, jídlo, káva, zákusky a také kryté stany s posezením i klidná zákoutí, kde bude místo pro oddech návštěvníků.