Krmení zvířat v zooparku

Krmení tuleňů

každý den v 11:00 a 14:00

Víte, za jak dlouho sní naši tuleni kýbl ryb? Chcete vidět tuleního tátu Kaška, jak si umí zaplácat o přídavek? Případně se na něco zeptat chovatele? Každý den v 11 a 14 hodin se u bazénu tuleňů koná ukázkové krmení, tak se přijďte podívat.

Krmení se koná během hlavní sezony, a to každý víkend – v sobotu i neděli. Během letních prázdnin pak probíhá každý den.

Komentované krmení makaků magot

každý den v 13:00

V horní části zooparku narazíte na veliký výběh, ve kterém se prohání šestice bezocasých opic druhu makak magot. Snad nejzajimavější na nich je, že se jedná o jediný opičí druh, který obývá Evropu, přesněji gibraltarskou skálu. Na rozdíl od opic v rovníkových oblastech se makakové živí hlavně semeny cedru, hmyzem a výhonky, nepohrdnou ani jedovatým škorpionem.

Krmení se koná během hlavní sezony, a to každou sobotu a neděli. Během letních prázdnin pak probíhá každý den.

Krmení medvědů

každý den v 15:00

Chcete si nakrmit medvědy? U nás to není žádný problém! Pravda, z ruky vám zrovna zobat nebudou, ale to byste stejně asi nechtěli… Když přijdete v 15 hodin k horní části výběhu medvědů, můžete se o těchto všežravcích něco dozvědět. A také jim hodit hrst speciálních granulí – věřte nám, že je to pro ně pochoutka. Možná byste to do nich neřekli, ale drtivou většinu medvědí potravy jsou rostliny.

Krmení se koná během hlavní sezony, a to každý víkend – v sobotu i neděli. Během letních prázdnin pak probíhá každý den.

INFORMACE O AKCI
VYHLEDEJ AKCI