LETNÍ LOUNSKÉ VÁBENÍ

Pátek 9. srpna 2019

Hlavní hudební scéna – Mírové náměstí

16.30 – Zahájení starostou města a zástupci partnerských měst  
17.00 – Paya Noia   
18.30 – Fast Food Orchestra 
20.00 – Eddie Stoilow 
22.30 – Vladimír Mišík & ETC

Doprovodný program

12.00 – Slide – jízda na mokré skluzavce – Rybalkova ulice – u letního cvičiště 
19.15 – prodej lampionů – před budovou radnice – á 30,- Kč (lampion, hůlka, svíčka) 
20.15 – lampiónový průvod – trasa: Radnice, Mírové  náměstí – Pod Šancemi – parkoviště u bývalého DK

21.15 – Legenda o světle – noční akrobatická show – Husova ulice – před bývalým Domem kultury  

Sobota 10. srpna 2019

Hlavní hudební scéna – Mírové náměstí

15.30 – Timbre Music

17.00 – The Beatles revival

18.30 – Žlutý Pes

20.00 – Kern

22.30 – Xindl X

Folk & Country scéna – Amfiteátr na výstavišti

15.00 – Honáci  

16.30 – A Bag of Potatoes

18.00 – Děda Stárek – revival Ivana Mládka

19.30 – Průvan

22.00 – Fleret

Rocková scéna – areál Stromovky

16.30 – Kočkuzblajs 
18.00 – Schlak 
19.30 – Wanastovi vjecy revival

21.00 – Doctor PP

Dětská scéna – letní cvičiště

14.00 – Hopsík – kouzelnické a komediální vstupy, autorské písničky, animační program 
16.00 – Pepe a Pipi – zábavná dětská show v podání klaunů, doplněná soutěžním pohádkovým programem, tvarováním balónků a hudebním doprovodem

9.00 – 20.00 – Slide – jízda na mokré skluzavce – Rybalkova ulice u letního cvičiště

Tančírna 1. Republiky – výstaviště – hlavní pavilon

15.00 – 18.00 – Bonus Orchestr

Doprovodný program

 08.30 – 12.00 – trénink posádek závodu dračích lodí –Veslařský klub Ohře 
09.00 – volejbalový turnaj – letní cvičiště
11.00 – 18.00 – fotbalový park – výstaviště
12.00 – T–Mobile dračí lodě – Veslařský klub Ohře – přihláška k závodu zde 
13.00 – 16.00 – „Voříškiáda“ – výstaviště

15.00 – 20.00 – pouliční divadlo – pěší zóna – Pražská x Jakoubkova ulice

21.45 – slavnostní OHŇOSTROJ za doprovodu hudby u řeky Ohře – u mostu Veslařů 

INFORMACE O AKCI
VYHLEDEJ AKCI