Máša a Medvěd

Výpravná muzikálová show Máša a Medvěd míří do Prahy
V termínu 5. a 6. října 2019 se v pražském Kongresovém centru uskuteční velkolepá dětská muzikálová show Máša a Medvěd. Především dětští fanoušci se mohou těšit na propracované představení za účasti slavných postaviček z populárního animovaného seriálu, který znají z televizních obrazovek. 
Příběh holčičky Máši a bývalého cirkusového artisty Medvěda baví děti i jejich rodiče po celé Evropě, ale i vdalších zemích, jako například v Kanadě. Po obrovském úspěchu, který seriál slaví na televizních obrazovkách, přišli tvůrci s divadelní podobou.
Tu poprvé představí také dětem v České republice. Diváci se mohou těšit na dvě hodiny zábavy v přítomnosti svých hrdinů. Na podiu se představí herci v realistických plyšových kostýmech, ve výpravných kulisách, které přítomné v sále doslova vezmou na dobrodružnou cestu imaginárním světem pohádky. 
Muzikálová show slaví úspěch po celé Evropě, kde ji navštívily miliony návštěvníků a nyní přichází i do Prahy.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout – HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / Pro vozíčkáře a držitele průkazu ZTP/P je vyčleněno 5 míst a dále 5 míst pro jejich doprovod, Parter vpravo / VCHOD A / řada 33 / sedadla 11-20. Vstupenka platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod.

INFORMACE O AKCI
 • Datum konání
  5. 10. 2019 10:30
 • Konec akce
  5. 10. 2019 12:30
 • Kraj, město
 • Kategorie
 • Adresa akce
  Kongresové centrum Praha, Kongresový sál PRAHA
VYHLEDEJ AKCI