Mělnické vinobraní

Mělnické vinobraní 2019

Mělnické vinobraní je nejstarší a zároveň jedna z největších slavností tohoto typu v celé republice. Každý rok se snažíme přinést nějaké novinky do organizace a programu.

Široký program, který letos mimo jiné spolupráci s partnerskými městy jistě uspokojí fanoušky všech uměleckých žánrů, historie, trhů nebo výtvarných dílen pro děti.

Vedle jarmarku, stánků s burčákem a gastronomickými specialitami lze v ulicích historického centra narazit na flašinetáře, sokolníka či pouliční umělce.

Pro degustaci kvalitních vín cechu českých vinařů je vyčleněna klidová zóna na radničním dvoře, kde si návštěvníci budou moci oddychnout od shonu slavností a mimo vína ozkoušet a vychutnat řadu gastronomických specialit.

Součástí akce je také bohatý doprovodný program, na kterém se organizačně podílí zámek Mělník nebo Regionální muzeum Mělník. Návštěvníci mohou využít zvýhodněné vstupné do mělnického zámku či shlédnout podzemí.

Tři hudební scény opět žánrově pokrývají celé spektrum, od folkloru a dechovky, přes cimbálovku, swing a velký orchestr z německého Oranienburgu, mainstreamový pop, rock, až po moderní žánry. 

Podívejte se na kompletní program.

INFORMACE O AKCI
  • Datum konání
    20. 9. 2019 14:00
  • Konec akce
    22. 9. 2019 22:00
  • Kategorie
  • Adresa akce
    Město Mělník, Vinobraní Mělník, Náměstí Míru 1
VYHLEDEJ AKCI