MICHAL DAVID OPEN AIR TOUR HLINSKO

Po úspěšném Open Air Tour 2018 zavítá Michal David v příštím roce během června a září opět do menších měst a obcí po celé České republice.

Michala Davida doprovodí na koncertech již prověřená a úspěšná kapela KVATRO, kterou diváci mohli vidět v loňském roce na všech jeho koncertech.

I letos se mohou fanoušci těšit na speciálního hosta celé TOUR – zpěváka a herce – SAGVANA TOFIHO

Management Michala Davida se snažil najít jiné lokace, než v minulém roce. “Snažíme se, aby tyto koncerty byly přístupné co největšímu počtu fanoušků”. V příštím roce koncerty opět proběhnou v letních kinech, amfiteátrech nebo v zámeckých parcích.

Všichni diváci se určitě mohou těšit na nezapomenutelnou show. Zazní jak prověřené úspěšné hity tohoto zpěváka, tak písně “ z archivu “

Fanoušky tak čeká téměř dvouhodinový koncert bez přestávky.

Koncerty se uskuteční v těchto městech:  Trutnov, Kolín, Bílina, Telč, Planá nad Lužnicí, Velké Losiny, Tvrdonice, Znojmo, Sokolov, Plzeň, Písek, Hlinsko, Nový Jičín,Karviná a Olomouc.

Předprodej vstupenek probíhá v síti Ticketportal a na webových stránkách Michala Davida: https://www.michaldavid.cz/terminy-akci/
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz – HOMEtickets!!
Další info: 
UPOZORNĚNÍ pro návštěvníky koncertů – do areálů v rámci Open Air Tour je přísný zákaz nošení vlastních nápojů, potravin, nebezpečných předmětů, ostrých předmětů, tlakových nádob /sprejů/ a vnášení skla jakéhokoliv druhu. Děkujeme za pochopení.

https://www.ticketportal.cz/event/MICHAL-DAVID-OPEN-AIR-TOUR-2019

INFORMACE O AKCI
  • Datum konání
    14. 9. 2019 20:00
  • Konec akce
    14. 9. 2019 22:00
  • Kategorie
  • Adresa akce
    Amfiteátr Rychtář, Resslova ul., Hlinsko
VYHLEDEJ AKCI