Baví tě muzika a umění?
Chceš vědět, jak to chodí v umělecké branži?
Jak se dělá muzika v domácím studiu? Jak se dostat až na titulní stranu newyorského deníku? Jak na sobě pracovat a přitom mít pořád hudbu jako zábavu? To a mnohem více se dozvíš na Strunách TEENS! Těš se na super workshopy, debaty, unikátní koncert, patrona festivalu En.drua a jeho hosty.

16:00 – 17:30  WORKSHOPY / JARO COSSIGA / ELIŠKA PODZIMKOVÁ
18:00 – 19:00  MEET-MIX / POD MUZIKANTSKOU KŮŽI
19:30 – 21:00  KONCERT / ALL STAR JAM

Hudebně výtvarný festival Struny TEENS je tu v říjnu opět pro všechny, kteří chtějí proniknout do světa profesionálních mladých hudebníků i výtvarníků. 19. října na ně v Fa Fabrice čekají workshopy, debaty a unikátní koncert. Na workshopu s Jarem Cossigou se dozvědí mnoho užitečných rad a tipů, jak správně nahrávat, stříhat a mixovat muziku. Výrazná ilustrátorka a umělkyně Eliška Podzimková, kterou si ke spolupráci vybral Jamie Oliver nebo Tomáš Klus, zas předá své bohaté zkušenosti na výtvarném workshopu.

Patron festivalu Struny TEENS En.dru si opět pozve na jedno pódium zajímavé osobnosti, které vynikají nezměrným množstvím aktivit. V diskusním setkání tzv. MeetMixu tak mohou návštěvníci nahlédnout pod pokličku kariéry skladatele, kytaristy a hudebního producenta Igora Ochepovskeho, mladé zpěvačky s výjimečným hlasem Kristiny Mihaľové, beatboxera a klávesisty Jena Hovorky a jednoho z nejžádanějších saxofonistů Michala Žáčka. Program festivalu vyvrcholí společnou energickou koncertní show všech zúčastněných. Více informací naleznete na www.strunyteens.cz nebo na www.facebook.com/strunyteens/. Předprodej vstupenek na www.goout.net.

INFORMACE O AKCI
 • Datum konání
  19. 10. 2019 16:00
 • Konec akce
  19. 10. 2019 21:00
 • Kraj, město
 • Kategorie
 • Adresa akce
  La Fabrica, Komunardů 30, Praha 7
VYHLEDEJ AKCI