Sýry, Ryby, Zvěřina a Víno

Vážení milovníci vína a dobrého jídla,

vítejte na aktualizovaných webových stránkách eno-gastronomických přehlídek –

16. ročníku Sýry a víno, 14. ročníku Ryby a víno a 5. ročníku Zvěřina a víno. Přehlídky pořádámetradičně v přízemních a podzemních prostorách renesanční prachatické radnice.

Na letošních přehlídkách se více zaměříme na přípravu pokrmů z ryb, teplé i studené kuchyně. Například, premiéru bude ukázka přípravy skutečné delikatesy – sushi ze sladkovodních ryb.

Ukázky přípravy pokrmů z ryb povede pan Karel Jarmar, majitel a šéfkuchař restaurace Zlatý soudek ve Vodňanech, která je zaměřena především na rybí kuchyni a rybí speciality.

Ze studené kuchyně pak budou podávány vynikající rybí saláty, na které získal pan kuchař recepturu od známého vodňanského propagátora ryb, rybích pokrmů, autora mnoha rybích kuchařek, pana Miloše Štěpničky.

Vedle pokrmů z ryb budou pro Vás připraveny skvělé sýry především domácí provenience a zvěřina v podobě studené kuchyně.

A ke skvělému jídlu, samozřejmě nesmí chybět skvělé víno od našich vinařů z Moravy a Čech.

Srdečně Vás zveme a přejeme Vám, příjemnou atmosféru v historických prostorách renesanční radnice a neopakovatelný gastronomický zážitek při snoubení pokrmů a vín.

Další informace najdete na těchto webových stránkách! http://www.syryrybyavino.cz/

INFORMACE O AKCI
  • Datum konání
    6. 9. 2019 17:00
  • Konec akce
    7. 9. 2019 23:59
  • Kategorie
  • Adresa akce
    Radniční sál, radniční sklepy a arkádové nádvoří
VYHLEDEJ AKCI