Během posledního zářijového víkendu se Karlovy Vary stanou centrem špičkové české a světové módy. TOP Fashion Week odstartuje v ikonickém Grandhotelu Pupp sérii módních přehlídek, kde budou představeny vize českých i zahraničních návrhářů pro nadcházející sezóny.
Svou tvorbu předvede více než desítka tuzemských a zahraničních návrhářů. Z New Yorku zavítá Katerina Lankova, proslulá spoluprací s hvězdami americké rapperské hudební scény, například Missy Elliott či Lil Kim. Mezi návrháři se zahraničními kořeny se vedle jiných objeví Kristina Oganesian původem z Arménie nebo slovenský rodák Pavel Berky.
K vidění budou mimo jiné kreace Mirky Horké, hlavní designérky mezinárodně uznávané značky svatebních šatů Crystal Bride, pánské modely z dílny Petra Kaloudy a mnoho dalších zvučných jmen.
Program TOP FASHION WEEK

Karlovarský TFW bude, kromě návrhářů samotných, hostit i známé české tváře v roli patronů. Herečka Tereza Kostková, modelka Nikol Švantnerová nebo moderátor Mirek Šimůnek se stanou ambasadory jednotlivých autorů a budou je provázet celou akcí.

After party
Kdo se chce bavit do pozdních hodin, setkat se s umělci, modelkami a návrháři na luxusní a neotřelé after party, může si ke vstupence dokoupit vstup na tuto exkluzivní akci. Neváhejte, tato část má limitovaný počet míst!

Vstupenku na After party lze zakoupit pouze společně se vstupenkou na přehlídku, ne dříve ani později.

Vstupenky na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line – HOMEtickets!
slevy NE/ sekce ZTP/P-DISABLED jsou vyhrazeny pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (vždy 1 osoba), k těmto sedadlům lze zároveň zakoupit vstupenku na After party za zvýhodněnou cenu (zvolte v nákupním košíku)/ nárok na vstupenky ZTP/P-DISABLED je nutné u vstupu prokázat příslušným průkazem/ bezbariérový přístup ANO

INFORMACE O AKCI
VYHLEDEJ AKCI