Vinobraní Litoměřice 20. a 21. 9. 2019

Ve dnech 20. a 21. září se můžete těšit na vinařskou akci Vinobraní Litoměřice. Spousta burčáku, vína, občerstvení a bohatý kulturní program to je Litoměřické vinobraní. Bohatý program začíná již v pátek odpoledne a probíhá na několik scénách do sobotních večerních hodin.

PÁTEK 20.9.

Hlavní scéna Mírové náměstí

16 – Varmužova cimbálová muzika

19 – Ivan Hlas trio

21 – Michal Hrůza

22:30 – Timbre music

Historická scéna Mírové náměstí

16 – 21 – rytířské turnaje, kousky žonglérské, bujaré tance, ohňové kejklování a další

15.45 Zahájení slavností, úvodní ballabile účinkujících

16.00 ALIOQUIN – písně středověku

16.30 NA KÁŘE DO LITOMĚŘIC – představeníčko pro malé i velké

17:00 SOKOLNÍCI part I.

17.30 BUJARÉ PÍSNĚ STŘEDOVĚKU

18.00 NA RYNKU JE VESELO – pouliční komedianti

18.30 SOKOLNÍCI part Il.

19:00 KEJKLÍŘI A KOMEDIANTI

21.00 OHŇOVÝ PRÚVOD MĚSTEM a fechtování zbraněmi všelikými

Hradní nádvoří

16 – 20  Vystoupení Základní umělecké školy Litoměřice

Dominikánské náměstí

16:30 – 24 – EXPLOSIVE STAGE – downtempo, house, dnb a další

16:00 – Excrew (downtempo, chillout)

18:00 – Massta (funky mix)

19:30 – Motive (funkadelic house)

21:00 – Paskvill (explosive house)

22:30 – Patyzon (tech house)

Divadelní nádvoří

16-21  Přijel cirkus – odpoledne plné cirkusové zábavy – kejklíři, provazochodci, škola žonglování, pohádky, ohně a jiné cirkusové skotačení

16.00 – Fangle – akrobatická komediální show

17.00 – Brémští cirkusanti

18.00 – Kejklířská romance

19.00 – Žonglérská omeleta – kejklířské vystoupení

20.00 – The Cube – ohňová šou

Parkoviště u hvězdárny

kolotoče, střelnice a pouťová zábava


SOBOTA 21.9.

Hlavní scéna Mírové náměstí

10 – OH Band

13 – Kamelot

15 – PRŮVOD

16 – Pokáč

17:30 – Michal Kindl

19:30 – Ewa Farna

20:30 – Ohňostroj

21 – George Michael Freedom Project

Historická scéna Mírové náměstí

11 – 21 – šermířská utkání, vzpomínky válečné, komedianti na rynku, gotické tanečky, žoldnéři krále, turnaj rytířský o královnu vinobraní a další

10.45 Zahájení slavností, úvodní ballabile účinkujících

11.00 O PRINCEZNÁCH A PRINCÍCH …pohádka pro malé i velké

12.00 BARBAŘI

13.00 LITOMĚŘICE A VÁLKA TŘICETILETÁ

13.30 BUJARÉ TANCE MĚST I PŘEDMĚSTÍ

14.00 KOMEDIANTI A KOČOVNÍ HERCI … pouliční divadelní představeníčko

14.30 šikování průvodu a cesta vstříc králi k hradu

15.00 Příjezd krále Karla a jeho družiny…

16.00 KEJKLÍŘI NA LITOMĚŘICKÉM RYNKU

16.30 TANCE Z HRADŮ I PODHRADÍ

17.00 VOJÁCI CÍSAŘE

17.30 ŠERMÍŘI RVÁČI A DUELANTI

18.00 ŽOLDNÉŘI

20.15 JAK ŠEL ČAS … aneb napříč stoletími

Hradní nádvoří

16 – No outsiders jazz&swing

18 – Áda Škarda Band

20 – Poutníci

Dominikánské náměstí

16:30 – 24 – EXPLOSIVE STAGE – downtempo, house, dnb a další

16:30 – Jazzing (relaxtone)

18:00 – Excrew (B2B mix)

19:00 – MK2 (essential mix)

20:00 – Massta (dnb)

21:00 – Elmis (on/off)

22:00 – Dave_J (explosive dnb)

23:00 – Cinic (DBOA)

Divadelní nádvoří

12-21  Přijel cirkus – odpoledne plné cirkusové zábavy – kejklíři, provazochodci, škola žonglování, pohádky, ohně a jiné cirkusové skotačení

11.00 – Brémští cirkusanti

12.00 – Drak, Jiří a věž – obří loutky

13.00 – Kejklířská romance

14.00 – Žonglování na štaflích – pouliční kejkle

15.00 – průvod (chůdaři a žongléři)

16.00 – Žonglérská omeleta – kejklířské vystoupení

17.00 – Romeo a Julie – závěsná akrobacie

18.00 – Drak, Jiří a věž – obří loutky

19.00 – Fangle – akrobatická komediální show

Parkoviště u hvězdárny

kolotoče, střelnice a pouťová zábava

+ ZOO KOUTEK se zvířátky k pomazlení a jízdy na konících

INFORMACE O AKCI
VYHLEDEJ AKCI